
Yeni
Stok ve Fiyat Sorunuz
Soyberg 205 A Dijital İnverter Kaynak Makinesi
- Marka: Soyberg
- Ürün Kodu: 8690256000410
İndirimli Fiyat
0,00 ₺
Vergiler Hariç: 0,00 ₺
Satın almak için gerekli puan: 1
Havale ile 0,00 ₺ daha az ödeyin
Şimdi Satın alırsanız Pazartesi kargoda!
Uyarı
Bu üründen en fazla adet satın alabilirsiniz.
| Akım Koruma Trafosu : | 60A - 128A |
| Ambalajsız Boyutlar (UxGxY) : | 14x20x29 cm |
| Elektrik Akım Dalga Sıklığı Frekans (Hz) : | 50 Hz |
| Elektrik Akım Yönü : | AC |
| Elektrik Çıkış Akımı (Ah) : | 10-180 Ah Max @35% |
| Elektrik Çıkış Gerilimi (V) : | 65 V |
| Elektrik Giriş Akımı (Ah) : | 25 Ah |
| Elektrik Giriş Gerilimi (V) : | 230 V |
| Elektrot (mm²) : | 1.6, 2.5, 3.25, 4.00 mm² |
| Enerji Kaynağı : | Elektrik |
| Giriş Gücü (W) : | 4,8 kWA |
| Gösterge : | Dijital Ampermetre |
| Güç Katsayısı Faktörü : | 0,7 |
| Net Ağırlık : | kg |
| Soğutma Sistemi : | Hava ile Soğutma |
| Toz, Su, Yağmur Koruma Sınıfı : | IP21 |
| Yöntem : | Örtülü elektrot ile Ark Kaynağı |
Buraya İade Şartlarınızı yazabilirsiniz.
Tüm Değerlendirmeler
0
- 5.0(0)
- 4.0(0)
- 3.0(0)
- 2.0(0)
- 1.0(0)
İnceleme göndermeden önce yönergeleri izleyin
İnceleme politikası metni buraya gider. inceleme politikanızla ilgili herhangi bir metin koyabilirsiniz
Şikayet Et
Farklı ürüne ait olan, reklam içeren, başka kullanıcıların haklarına saldırıda bulunan, müstehcen içerikli ya da yasal olmayan içerik taşıyan yorumları yayınlamamaya dikkat ediyoruz. Uygun olmadığını düşündüğünüz içerikleri “Şikayet Et” butonu ile bize iletebilirsiniz.
Ürün Özellikleri
Akım Koruma Trafosu
60A - 128A
Ambalajsız Boyutlar (UxGxY)
14x20x29 cm
Ambalajsız Net Ağırlık
kg
Elektrik Akım Dalga Sıklığı Frekans (Hz)
50 Hz
Elektrik Akım Yönü
AC
Elektrik Çıkış Akımı (Ah)
240 Ah Max@5%
205 Ah Max @25%
180 Ah Max @35%
110 ah Max @60%
90 Ah Max@100%
Elektrik Çıkış Gerilimi (V)
65 V DC Max 70V DC
Elektrik Giriş Akımı (Ah)
25 Ah
Elektrik Giriş Gerilimi (V)
230 V ± %10
Elektrot (mm²)
1.6, 2.5, 3.25, 4.00 mm²
Enerji Kaynağı
Elektrik
Garanti Süresi
2 Yıl
Giriş Gücü (W)
Boşta 4,8 kWA, Yükte 7,1 kWA
Gösterge
Dijital Ampermetre
Güç Katsayısı Faktörü
0,7
Kablo Özellikleri Çıkış
10-25 mm Jaklı Kablo
Kısa Devre Koruma
40 C°
Soğutma
Hava ile Soğutmalı
Toz, Su, Yağmur Koruma Sınıfı
IP21
Yöntem
Örtülü elektrot ile Ark Kaynağı
























