
Yeni
Stok ve Fiyat Sorunuz
Soyberg 250 EŞ Akü Şarj ve Çanta Kaynak Makinesi
- Marka: Soyberg
- Ürün Kodu: 8690256000450
İndirimli Fiyat
0,00 ₺
Vergiler Hariç: 0,00 ₺
Satın almak için gerekli puan: 1
Havale ile 0,00 ₺ daha az ödeyin
Şimdi Satın alırsanız Pazartesi kargoda!
Uyarı
Bu üründen en fazla adet satın alabilirsiniz.
| Akım Koruma Trafosu : | Dahil |
| Ambalajsız Boyutlar (UxGxY) : | 22x28x32 cm |
| Bağlantı Şekli : | Düz |
| Elektrik Akım Dalga Sıklığı Frekans (Hz) : | 50 Hz |
| Elektrik Akım Yönü : | AC |
| Elektrik Çıkış Akımı (Ah) : | 20-250 Ah Elektronik ayarlanabilir |
| Elektrik Çıkış Gerilimi (V) : | 38-46 V |
| Elektrik Giriş Akımı (Ah) : | 15 Ah |
| Elektrik Giriş Gerilimi (V) : | 220 V |
| Elektrot (mm²) : | 1.6, 2.5, 3.25 mm² |
| Enerji Kaynağı : | Elektrik |
| Gösterge : | Çıkış Ledi |
| Güç (W) : | 3000 |
| Kablo Özellikleri Giriş : | 3x1,5mm² TTR |
| Kablo Uzunluğu Çıkış : | 2 m Kaynak ve 1,5 m Şarj Kablosu |
| Kablo Uzunluğu Giriş : | 2 m |
| Net Ağırlık : | 13 kg |
| Soğutma Sistemi : | Hava ile Soğutma |
| Şarj Teknolojisi : | I-U Akım - Gerilim |
| Toz, Su, Yağmur Koruma Sınıfı : | IP21 |
| Yöntem : | Örtülü elektrot ile Ark Kaynağı |
| Yüksek Voltaj Koruma : | 2. Sınıf |
Buraya İade Şartlarınızı yazabilirsiniz.
Tüm Değerlendirmeler
0
- 5.0(0)
- 4.0(0)
- 3.0(0)
- 2.0(0)
- 1.0(0)
İnceleme göndermeden önce yönergeleri izleyin
İnceleme politikası metni buraya gider. inceleme politikanızla ilgili herhangi bir metin koyabilirsiniz
Şikayet Et
Farklı ürüne ait olan, reklam içeren, başka kullanıcıların haklarına saldırıda bulunan, müstehcen içerikli ya da yasal olmayan içerik taşıyan yorumları yayınlamamaya dikkat ediyoruz. Uygun olmadığını düşündüğünüz içerikleri “Şikayet Et” butonu ile bize iletebilirsiniz.
Ürün Özellikleri
Akım Koruma Trafosu
Dahil
Ambalajsız Boyutlar (UxGxY)
22x28x32 cm
Ambalajsız Net Ağırlık
13 kg
Bağlantı Şekli
Düz
Elektrik Akım Dalga Sıklığı Frekans (Hz)
50 Hz
Elektrik Akım Yönü
AC
Elektrik Çıkış Akımı (Ah)
20-250 Ah Elektronik ayarlanabilir
Elektrik Çıkış Gerilimi (V)
38-46 V
Elektrik Giriş Akımı (Ah)
15 Ah
Elektrik Giriş Gerilimi (V)
220 V
Elektrot (mm²)
1.6, 2.5, 3.25 mm²
Enerji Kaynağı
Elektrik
Garanti Süresi
2 Yıl
Gösterge
Çıkış Ledi
Güç (W)
3000
Kablo Özellikleri Giriş
3x1,5mm² TTR
Kablo Uzunluğu Çıkış
2 m Kaynak ve 1,5 m Şarj Kablosu
Kablo Uzunluğu Giriş
2 m
Şarj Teknolojisi
I-U Akım - Gerilim
Soğutma
Hava ile Soğutmalı
Toz, Su, Yağmur Koruma Sınıfı
IP21
Yöntem
Örtülü elektrot ile Ark Kaynağı
Yüksek Voltaj Koruma
2. Sınıf
























