
Yeni
Stok ve Fiyat Sorunuz
Soyberg 250 P 5 Kademeli Akü Şarjlı Çanta Kaynak Makinesi
- Marka: Soyberg
- Ürün Kodu: 8690256000490
İndirimli Fiyat
0,00 ₺
Vergiler Hariç: 0,00 ₺
Satın almak için gerekli puan: 1
Havale ile 0,00 ₺ daha az ödeyin
Şimdi Satın alırsanız Cumartesi kargoda!
Uyarı
Bu üründen en fazla adet satın alabilirsiniz.
| Akım Koruma Trafosu : | Dahil |
| Ambalajsız Boyutlar (UxGxY) : | 25x32x40 cm |
| Bağlantı Şekli : | Düz |
| Elektrik Akım Dalga Sıklığı Frekans (Hz) : | 50 Hz |
| Elektrik Akım Yönü : | AC |
| Elektrik Çıkış Akımı (Ah) : | 80-250 Ah Elektronik ayarlanabilir |
| Elektrik Çıkış Gerilimi (V) : | 42-50 V |
| Elektrik Giriş Akımı (Ah) : | 15 Ah |
| Elektrik Giriş Gerilimi (V) : | 220 V |
| Elektrot (mm²) : | 1.6, 2.5, 3.25 mm² |
| Enerji Kaynağı : | Elektrik |
| Gösterge : | Çıkış Sinyali |
| Güç (kVa) : | 3500 |
| Kablo Özellikleri Giriş : | 3x1,5mm² TTR |
| Kablo Uzunluğu Çıkış : | 2 m Kaynak ve 1,5 m Şarj Kablosu |
| Kablo Uzunluğu Giriş : | 2 m |
| Net Ağırlık : | 18 kg |
| Sargı Teknolojisi : | Yanmaz cam elyaf |
| Soğutma Sistemi : | Hava ile Soğutma |
| Şarj Teknolojisi : | I-U Akım - Gerilim |
| Toz, Su, Yağmur Koruma Sınıfı : | IP21 |
| Yöntem : | Örtülü elektrot ile Ark Kaynağı |
| Yüksek Voltaj Koruma : | 2. Sınıf |
Buraya İade Şartlarınızı yazabilirsiniz.
Tüm Değerlendirmeler
0
- 5.0(0)
- 4.0(0)
- 3.0(0)
- 2.0(0)
- 1.0(0)
İnceleme göndermeden önce yönergeleri izleyin
İnceleme politikası metni buraya gider. inceleme politikanızla ilgili herhangi bir metin koyabilirsiniz
Şikayet Et
Farklı ürüne ait olan, reklam içeren, başka kullanıcıların haklarına saldırıda bulunan, müstehcen içerikli ya da yasal olmayan içerik taşıyan yorumları yayınlamamaya dikkat ediyoruz. Uygun olmadığını düşündüğünüz içerikleri “Şikayet Et” butonu ile bize iletebilirsiniz.
Ürün Özellikleri
Akım Koruma Trafosu
Dahil
Ambalajsız Boyutlar (UxGxY)
25x32x40 cm
Ambalajsız Net Ağırlık
18 kg
Bağlantı Şekli
Düz
Elektrik Akım Dalga Sıklığı Frekans (Hz)
50 Hz
Elektrik Akım Yönü
AC
Elektrik Çıkış Akımı (Ah)
80-250 Ah Elektronik ayarlanabilir
Elektrik Çıkış Gerilimi (V)
42-50 V
Elektrik Giriş Akımı (Ah)
15 Ah
Elektrik Giriş Gerilimi (V)
220 V
Elektrot (mm²)
1.6, 2.5, 3.25 mm²
Enerji Kaynağı
Elektrik
Garanti Süresi
2 Yıl
Gösterge
Çıkış Sinyali
Güç (kVa)
3500
Kablo Özellikleri Giriş
3x1,5mm² TTR
Kablo Uzunluğu Çıkış
2 m Kaynak ve 1,5 m Şarj Kablosu
Kablo Uzunluğu Giriş
2 m
Sargı Teknolojisi
Yanmaz cam elyaf
Şarj Teknolojisi
I-U Akım - Gerilim
Soğutma
Hava ile Soğutmalı
Toz, Su, Yağmur Koruma Sınıfı
IP21
Yöntem
Örtülü elektrot ile Ark Kaynağı
Yüksek Voltaj Koruma
2. Sınıf























