

Yeni
Stok ve Fiyat Sorunuz


Stiga SGM 72 AE Akü Dahil Akülü Çit Budama Makinesi
- Marka: Stiga
- Ürün Kodu: 8690180000010
İndirimli Fiyat
0,00 ₺
Vergiler Hariç: 0,00 ₺
Satın almak için gerekli puan: 1
Havale ile 0,00 ₺ daha az ödeyin
Şimdi Satın alırsanız Cumartesi kargoda!
Uyarı
Bu üründen en fazla adet satın alabilirsiniz.
| Açma Kapama Düğmesi : | Güvenlik Anahtarlı |
| Akü : | Li-ion |
| Akü Elektrik Akımı (Ah) : | 2,5 Ah |
| Akü Elektrik Gerilimi (V) : | 7,2 V |
| Azami Tamir Süresi Gün : | 20 iş günü |
| Bıçak Tipi : | Lazer kesim, elmas taşlama metal bıçaklar çift yönlü |
| Bıçak Uzunluğu : | Çalı kesme bıçağı 18 cm |
| Elektrik Akım Dalga Sıklığı Frekans (Hz) : | 50-60Hz |
| Elektrik Akım Yönü : | DC |
| Enerji Kaynağı : | Elektrik Şarjlı Akü |
| Fonksiyon : | 2'ü bir arada ürün |
| Garanti Süresi : | 2 Yıl |
| Gösterge : | Gösterge dahil değildir |
| Kalınlık : | 8 mm dal parçalarını budayabilir |
| Kesim Bıçağı Ara Genişliği : | 8 mm 0,8 cm |
| Kesim Genişliği : | Çim kesme bıçağı 8 cm |
| Kullanım : | Tek el ile kullanılabilir |
| Kutu İçeriği : | Akü ve şarj cihazı dahil |
| Pratik : | Aletsiz Aparat Değişimi |
| Şarj Adaptörü Giriş Gerilimi (V) : | 230 V |
| Tutamak : | Ergonomik Kauçuk Kaplama |
Buraya İade Şartlarınızı yazabilirsiniz.
Tüm Değerlendirmeler
0
- 5.0(0)
- 4.0(0)
- 3.0(0)
- 2.0(0)
- 1.0(0)
İnceleme göndermeden önce yönergeleri izleyin
İnceleme politikası metni buraya gider. inceleme politikanızla ilgili herhangi bir metin koyabilirsiniz
Şikayet Et
Farklı ürüne ait olan, reklam içeren, başka kullanıcıların haklarına saldırıda bulunan, müstehcen içerikli ya da yasal olmayan içerik taşıyan yorumları yayınlamamaya dikkat ediyoruz. Uygun olmadığını düşündüğünüz içerikleri “Şikayet Et” butonu ile bize iletebilirsiniz.
Ürün Özellikleri
Açma Kapama Düğmesi
Güvenlik Anahtarlı
Akü
Li-ion
Akü Elektrik Akımı (Ah)
2,5 Ah
Akü Elektrik Gerilimi (V)
7,2 V
Azami Tamir Süresi Gün
20 iş günü
Bıçak Tipi
Lazer kesim, elmas taşlama metal bıçaklar çift yönlü
Bıçak Uzunluğu
Çalı kesme bıçağı 18 cm
Elektrik Akım Dalga Sıklığı Frekans (Hz)
50-60Hz
Elektrik Akım Yönü
DC
Enerji Kaynağı
Elektrik Şarjlı Akü
Fonksiyon
2'si bir arada ürün
Garanti Süresi
2 Yıl
Gösterge
Gösterge dahil değildir
Kalınlık
8 mm dal parçalarını budayabilir
Kesim Bıçağı Ara Genişliği
8 mm 0,8 cm
Kesim Genişliği
Çim kesme bıçağı 8 cm
Kullanım
Tek el ile kullanılabilir
Kutu İçeriği
Akü ve şarj cihazı dahil
Pratik
Aletsiz Aparat Değişimi
Şarj Adaptörü Giriş Gerilimi (V)
230 V
Tutamak
Ergonomik Kauçuk Kaplama























