
Yeni
Stok ve Fiyat Sorunuz
Stihl FS 460 3bg 2.2kW 45.6cc 8.5kg Amortisörlü Yan Tip Benzin Motorlu Tırpan
- Marka: Stihl
- Ürün Kodu: 8690181004590
İndirimli Fiyat
0,00 ₺
Vergiler Hariç: 0,00 ₺
Satın almak için gerekli puan: 1
Havale ile 0,00 ₺ daha az ödeyin
Şimdi Satın alırsanız Cumartesi kargoda!
Uyarı
Bu üründen en fazla adet satın alabilirsiniz.
Ürün Tanımı Genel Özellikleri
Hazırlanıyor...
Kullanım Alanları
Hazırlanıyor...
Teknik Özellikler
| Silindir Hacmi | 45,6 cm³ |
|---|---|
| Motor Gücü | 2,20 kW (3,00 BG) |
| Ses Gücü Seviyesi | 113 dB(A) |
| Standart Kesim Kafası | AutoCut 46-2 |
| Standart Misina Tipi | 2.70 mm Yuvarlak |
| Taşıma Kayışı | Var |
| Toplam Uzunluk | 1,79 m |
| Ağırlık | 8,5 kg |
| Aletsiz Kitlenebilir Kapak | Yok |
| Anti-Vibrasyon Sistemi | Var |
| Benzin Deposu | 0,75 L |
| Bisiklet Tutma Kolu | Var |
| Çok Fonksiyonlu Elcik | Var |
| Kolay Çekme ElastoStart_x0099_ | Var |
Broşür-Katalog Sayfası
Hazırlanıyor...
Kullanma Kılavuzu
Hazırlanıyor...
Kutu İçeriği
| FS 460 BENZİNLİ ÇALI TIRPANI | 1 ADT |
|---|---|
| MİSİNA KAFASI AUTOCUT 46-2 (2.7mm) | 1 ADT |
| ASKI | 1 ADT |
| BIÇAK ADAPTÖRÜ | 1 ADT |
| BUJİ ANAHTARI | 1 ADT |
| DEFLEKTÖR(Misina Kafa) | 1 ADT |
| GÖZLÜK | 1 ADT |
| KULLANMA KILAVUZU | 1 ADT |
| KİTLEME PİMİ | 1 ADT |
| TORNAVİDA | 1 ADT |
| DEFLEKTÖR KİT(Misina Kafa+Bıçak) | 1 ADT |
| ÇALILIK BIÇAĞI 300mm-3AĞIZ (FS450/480) | 1 ADT |
| BIÇAK KORUMA MUHAFAZASI Ø 350 | 1 ADT |
Garanti Süresi
- Bu ürün T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından Tüketicinin Korunması Kanunu çerçevesinde 2 yıl süre ile garanti altındadır.
İade Koşul ve Şartları
- Ürünün kullanılmamış, deneme yapılmamış olması gerekmektedir.
- Ambalajı bozulmuş veya ambalajsız satılması mümkün olmayan ürünler malesef iade alınamamaktadır.
- 7 gün içinde iade edebilirsiniz.
Destek talepleriniz için elma AVM ile iletişime geçebilirsiniz.
Buraya İade Şartlarınızı yazabilirsiniz.
Tüm Değerlendirmeler
0
- 5.0(0)
- 4.0(0)
- 3.0(0)
- 2.0(0)
- 1.0(0)
İnceleme göndermeden önce yönergeleri izleyin
İnceleme politikası metni buraya gider. inceleme politikanızla ilgili herhangi bir metin koyabilirsiniz
Şikayet Et
Farklı ürüne ait olan, reklam içeren, başka kullanıcıların haklarına saldırıda bulunan, müstehcen içerikli ya da yasal olmayan içerik taşıyan yorumları yayınlamamaya dikkat ediyoruz. Uygun olmadığını düşündüğünüz içerikleri “Şikayet Et” butonu ile bize iletebilirsiniz.























