
- Marka: Stihl
- Ürün Kodu: 8690181005040
Uyarı
Bu üründen en fazla adet satın alabilirsiniz.
Ürün Tanımı Genel Özellikleri
Profesyonel hasat işleri için. STIHL titreşim önleyici sistem, STIHL 2-MIX motor, STIHL ElastoStart ve taşıma kayışına sahiptir. Bu ürün; 1,86 m, 2,26 m ve 2,60 m olarak üç farklı şaft uzunluğu ile sunulmaktadır. 2,60 m şaft ile toplam uzunluk 3,57 m'ye ulaşmaktadır. Aşağıdaki fiyata şaft dahil değildir. Tercih edeceğiniz şaft için siparişinizi "Ek ürünler" adımında verebilirsiniz.
Kullanım Alanları
Hazırlanıyor...
Teknik Özellikler
| Silindir Hacmi | 45,6cm³ |
|---|---|
| Motor Gücü | 2,20 kW (3,00 BG) |
| Ses Gücü Seviyesi | 98dB(A) |
| Titreşim Seviyesi-Sağ | 5,5m/s² |
| Titreşim Seviyesi-Sol | 8,0m/s² |
| Ağırlık | 14,1 kg |
| Anti-Vibrasyon Sistemi | Var |
| Benzin Deposu | 0,67 L |
| Kolay Çalıştırma ErgoStart_x0099_ | Yok |
| Kolay Çekme ElastoStart_x0099_ | Var |
| 2-MIX Motor | Var |
Broşür-Katalog Sayfası
Hazırlanıyor...
Kullanma Kılavuzu
Hazırlanıyor...
Kutu İçeriği
| SP 482 BENZİNLİ HASAT | 1 ADT |
|---|---|
| BUJİ ANAHTARI | 1 ADT |
| TORNAVİDA | 1 ADT |
| ANAHTAR T27 | 1 ADT |
| ANAHTAR T34 | 1 ADT |
| ASKI | 1 ADT |
| KULLANMA KILAVUZU | 1 ADT |
Garanti Süresi
- Bu ürün T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından Tüketicinin Korunması Kanunu çerçevesinde 2 yıl süre ile garanti altındadır.
İade Koşul ve Şartları
- Ürünün kullanılmamış, deneme yapılmamış olması gerekmektedir.
- Ambalajı bozulmuş veya ambalajsız satılması mümkün olmayan ürünler malesef iade alınamamaktadır.
- Taksitli alışverişlerinizde 7 gün içinde iade edebilirsiniz.
Destek talepleriniz için elma AVM ile iletişime geçebilirsiniz.
Buraya İade Şartlarınızı yazabilirsiniz.
- 5.0(0)
- 4.0(0)
- 3.0(0)
- 2.0(0)
- 1.0(0)
İnceleme göndermeden önce yönergeleri izleyin
İnceleme politikası metni buraya gider. inceleme politikanızla ilgili herhangi bir metin koyabilirsiniz
Şikayet Et
Farklı ürüne ait olan, reklam içeren, başka kullanıcıların haklarına saldırıda bulunan, müstehcen içerikli ya da yasal olmayan içerik taşıyan yorumları yayınlamamaya dikkat ediyoruz. Uygun olmadığını düşündüğünüz içerikleri “Şikayet Et” butonu ile bize iletebilirsiniz.























