



Yeni
Stok ve Fiyat Sorunuz




Teammax TMBC620 4 2.85hp 62cc 26mm Yan Tip Benzin Motorlu Tırpan
- Marka: Teammax
- Ürün Kodu: 8690273000010
İndirimli Fiyat
0,00 ₺
Vergiler Hariç: 0,00 ₺
Satın almak için gerekli puan: 1
Havale ile 0,00 ₺ daha az ödeyin
Şimdi Satın alırsanız Cumartesi kargoda!
Uyarı
Bu üründen en fazla adet satın alabilirsiniz.
| Ambalajsız Net Ağırlık : | 7,93 kg |
| Güç (W) : | 2,13 kW 2,85 Bg |
| Hava Filitresi : | Çift |
| Motor Tipi : | 2T zamanlı |
| Motor Yakıt Depo Kapasitesi (lt) : | 1,1 lt |
| Silindir Hacmi cm³ : | 62 cc |
| Şaft Biçimi : | Düz |
| Şaft Borusu Et Kalınlığı mm : | 1,5 mm |
| Şaft Çapı : | Ø26 mm |
| Tipi : | Yandan Askılı Tip |
| Tutamak : | Bisiklet Kollu Tutamak |
| Enerji Kaynağı : | Benzinli |
| Kesim Genişliği : | 44 cm Misina 25,5 cm Bıçak |
Buraya İade Şartlarınızı yazabilirsiniz.
Tüm Değerlendirmeler
0
- 5.0(0)
- 4.0(0)
- 3.0(0)
- 2.0(0)
- 1.0(0)
İnceleme göndermeden önce yönergeleri izleyin
İnceleme politikası metni buraya gider. inceleme politikanızla ilgili herhangi bir metin koyabilirsiniz
Şikayet Et
Farklı ürüne ait olan, reklam içeren, başka kullanıcıların haklarına saldırıda bulunan, müstehcen içerikli ya da yasal olmayan içerik taşıyan yorumları yayınlamamaya dikkat ediyoruz. Uygun olmadığını düşündüğünüz içerikleri “Şikayet Et” butonu ile bize iletebilirsiniz.
Ürün Özellikleri
Ambalajsız Net Ağırlık
7,93 kg
Enerji Kaynağı
Benzinli
Güç (W)
2,13 kW 2,85 Bg
Hava Filitresi
Çift
Kesim Genişliği
44 cm Misina 25,5 cm Bıçak
Motor Tipi
2T zamanlı
Şaft Biçimi
Düz
Şaft Borusu Et Kalınlığı mm
1,5 mm
Şaft Çapı
Ø26 mm
Silindir Hacmi cm³
62 cc
Tipi
Yandan Askılı Tip
Tutamak
Bisiklet Kollu Tutamak
Yakıt Depo Kapasitesi (lt)
1,1 lt























