



Yeni




Teammax TMM620 4 2.85hp 62cc 7.39kg Çok Amaçlı Motorlu Tırpan ve Bahçe Seti
- Marka: Teammax
- Ürün Kodu: 8690273000020
İndirimli Fiyat
11.071,20 ₺
Vergiler Hariç: 9.226,00 ₺
Satın almak için gerekli puan: 1
Havale ile 553,56 ₺ daha az ödeyin
Şimdi Satın alırsanız Cumartesi kargoda!
Uyarı
Bu üründen en fazla adet satın alabilirsiniz.
| Ambalajsız Net Ağırlık : | 7,39 kg + Ekipmanlar |
| Enerji Kaynağı : | Benzinli |
| Güç (W) : | 2,13 kW 2,85 Bg |
| Hava Filitresi : | Çift |
| Kesim Genişliği : | 44 cm Misina 25,5 cm Bıçak |
| Kutu İçeriği : | Kutu içeriği otomatik misina kafa, tırpan bıçağı, 39 cm çit kesme aparatı, 25,4 cm yüksek dal budama testeresi dahildir. |
| Motor Tipi : | 2T zamanlı |
| Motor Yakıt Depo Kapasitesi (lt) : | 1,1 lt |
| Silindir Hacmi cm³ : | 62 cc |
| Şaft Biçimi : | Düz |
| Şaft Borusu Et Kalınlığı mm : | 1,5 mm |
| Şaft Çapı : | Ø26 mm |
| Tipi : | Yandan Askılı Tip |
| Tutamak : | Bisiklet Kollu Tutamak |
Buraya İade Şartlarınızı yazabilirsiniz.
Tüm Değerlendirmeler
0
- 5.0(0)
- 4.0(0)
- 3.0(0)
- 2.0(0)
- 1.0(0)
İnceleme göndermeden önce yönergeleri izleyin
İnceleme politikası metni buraya gider. inceleme politikanızla ilgili herhangi bir metin koyabilirsiniz
Şikayet Et
Farklı ürüne ait olan, reklam içeren, başka kullanıcıların haklarına saldırıda bulunan, müstehcen içerikli ya da yasal olmayan içerik taşıyan yorumları yayınlamamaya dikkat ediyoruz. Uygun olmadığını düşündüğünüz içerikleri “Şikayet Et” butonu ile bize iletebilirsiniz.
Ürün Özellikleri
Ambalajsız Net Ağırlık
7,39 kg + Ekipmanlar
Ateşleme Sistemi
Elektronik CDI
Çalışma Yüksekliği
6,15 m uzatmalar ile
Devir d/dk
9000 d/dk
Enerji Kaynağı
Benzinli
Güç (W)
2,13 kW 2,85 Bg
Hava Filitresi
Çift
Kesim Genişliği
44 cm Misina 25,5 cm Bıçak
Kutu İçeriği
Kutu içeriği otomatik misina kafa, tırpan bıçağı, 39 cm çit kesme aparatı, 25,4 cm yüksek dal budama testeresi dahildir.
Motor Tipi
2T zamanlı
Şaft Biçimi
Düz
Şaft Borusu Et Kalınlığı mm
1,5 mm
Şaft Çapı
Ø26 mm
Sertifika
CE, GS, EMC, Euro 5
Silindir Hacmi cm³
62 cc
Tipi
Yandan Askılı Tip
Tutamak
Bisiklet Kollu Tutamak
Yakıt Depo Kapasitesi (lt)
1,1 lt























