





Yeni
Stok ve Fiyat Sorunuz






Worx WG801E.5 20V Akü Dahil Akülü Çit Budama Çapalama Makinesi
- Marka: Worx Landroid
- Ürün Kodu: 8690153000010
İndirimli Fiyat
0,00 ₺
Vergiler Hariç: 0,00 ₺
Satın almak için gerekli puan: 1
Havale ile 0,00 ₺ daha az ödeyin
Şimdi Satın alırsanız Cumartesi kargoda!
Uyarı
Bu üründen en fazla adet satın alabilirsiniz.
| Açma Kapama Düğmesi : | Güvenlik Anahtarlı |
| Akü : | Li-ion Power Share Aküleri ile kullanılabilir |
| Akü Elektrik Akımı (Ah) : | 2 Ah |
| Akü Elektrik Gerilimi (V) : | 20 V |
| Ambalajsız Net Ağırlık : | 950 gr |
| Azami Tamir Süresi Gün : | 20 iş günü |
| Bıçak Tipi : | Lazer kesim, elmas taşlama metal bıçaklar çift yönlü |
| Bıçak Uzunluğu : | 1.Çalı kesme bıçağı 20 cm, 2.Çalı kesme bıçağı 12 cm |
| Devir d/dk : | 1150 d/dk |
| Elektrik Akım Dalga Sıklığı Frekans (Hz) : | 50-60Hz |
| Elektrik Akım Yönü : | DC |
| Enerji Kaynağı : | Elektrik Şarjlı Akü |
| Fonksiyon : | 3'ü bir arada ürün |
| Garanti Süresi : | 2 Yıl |
| Gösterge : | LED Akü Seviye Gösterge |
| Kalınlık : | 8 mm dal parçalarını budayabilir |
| Kesim Bıçağı Ara Genişliği : | 8 mm 0,8 cm |
| Kesim Genişliği : | Çim kesme bıçağı 10 cm |
| Kullanım : | Tek el ile kullanılabilir |
| Kutu İçeriği : | Akü ve şarj cihazı dahil |
| Motor Sıkışma Koruma Fonksiyonu : | Aktif Akü Koruma Teknolojisi |
| Şanzıman Dişli Özellikleri : | Metal Dişli |
| Şarj Adaptörü Giriş Gerilimi (V) : | 230 V |
| Şarj Süresi : | 1 saat Hızlı Şarj ile |
| Tutamak : | Ergonomik Kauçuk Kaplama |
| Çapalama Genişliği : | 5,5 cm |
| Vibrasyon Titreşim Önleme : | Anti-Vibrasyon Sistemi |
| Pratik : | Aletsiz Aparat Değişimi |
| Saklama Koruma Kılıfı : | Kutu içeriğine dahil |
Buraya İade Şartlarınızı yazabilirsiniz.
Tüm Değerlendirmeler
0
- 5.0(0)
- 4.0(0)
- 3.0(0)
- 2.0(0)
- 1.0(0)
İnceleme göndermeden önce yönergeleri izleyin
İnceleme politikası metni buraya gider. inceleme politikanızla ilgili herhangi bir metin koyabilirsiniz
Şikayet Et
Farklı ürüne ait olan, reklam içeren, başka kullanıcıların haklarına saldırıda bulunan, müstehcen içerikli ya da yasal olmayan içerik taşıyan yorumları yayınlamamaya dikkat ediyoruz. Uygun olmadığını düşündüğünüz içerikleri “Şikayet Et” butonu ile bize iletebilirsiniz.
Ürün Özellikleri
Açma Kapama Düğmesi
Güvenlik Anahtarlı
Akü
Li-ion Power Share Aküleri ile kullanılabilir
Akü Elektrik Akımı (Ah)
2 Ah
Akü Elektrik Gerilimi (V)
20 V
Ambalajsız Net Ağırlık
950 gr
Azami Tamir Süresi Gün
20 iş günü
Bıçak Tipi
Lazer kesim, elmas taşlama metal bıçaklar çift yönlü
Bıçak Uzunluğu
1.Çalı kesme bıçağı 20 cm, 2.Çalı kesme bıçağı 12 cm
Çapalama Genişliği
5,5 cm
Devir d/dk
1150 d/dk
Elektrik Akım Dalga Sıklığı Frekans (Hz)
50-60Hz
Elektrik Akım Yönü
DC
Enerji Kaynağı
Elektrik Şarjlı Akü
Fonksiyon
3'ü bir arada ürün
Garanti Süresi
2 Yıl
Gösterge
LED Akü Seviye Gösterge
Kalınlık
8 mm dal parçalarını budayabilir
Kesim Bıçağı Ara Genişliği
8 mm 0,8 cm
Kesim Genişliği
Çim kesme bıçağı 10 cm
Kullanım
Tek el ile kullanılabilir
Kutu İçeriği
Akü ve şarj cihazı dahil
Motor Sıkışma Koruma Fonksiyonu
Aktif Akü Koruma Teknolojisi
Pratik
Aletsiz Aparat Değişimi
Saklama Koruma Kılıfı
Kutu içeriğine dahil
Şanzıman Dişli Özellikleri
Metal Dişli
Şarj Adaptörü Giriş Gerilimi (V)
230 V
Şarj Süresi
1 saat Hızlı Şarj ile
Tutamak
Ergonomik Kauçuk Kaplama
Vibrasyon Titreşim Önleme
Anti-Vibrasyon Sistemi























