
Yeni
Stok ve Fiyat Sorunuz
Yongjia BGE520H 1.95bg 52cc Sırt Tipi Benzin Motorlu Tırpan
- Marka: Yongjia
- Ürün Kodu: 8690275000020
İndirimli Fiyat
0,00 ₺
Vergiler Hariç: 0,00 ₺
Satın almak için gerekli puan: 1
Havale ile 0,00 ₺ daha az ödeyin
Şimdi Satın alırsanız Cumartesi kargoda!
Uyarı
Bu üründen en fazla adet satın alabilirsiniz.
Ürün Tanımı Genel Özellikleri
Kullanım Alanları
Teknik Özellikler
| 2 zamanlı Motor Yağ/Yakıt Oranı : | 25:1, 100:4, 500:20, 1000:40 |
| Ambalajsız Net Ağırlık : | 7,9 kg |
| Ateşleme Sistemi : | CDI (Elektronik Bobin) |
| Ambalajlı Boyutlar (UxGxY) : | 1.koli: 340x300x570cm, 2.koli:1510x110x90cm |
| Devir d/dk : | 6500 |
| Durdurma Sistemi : | Yakıtı kısarak |
| Enerji Kaynağı : | Benzinli 90# |
| Güç (W) : | 1,46 kW 2 bg |
| Kutu İçeriği : | Otomatik başlık, 3'lü bıçak |
| Motor Çalıştırma Marş Sistemi : | İple çalıştırmalı Starter Çalıştırma |
| Motor Krank Mili/Şaftı Dönüş Yönü : | Saat yönü tersine |
| Motor Modeli : | 1E44FGN |
| Motor Silindir Sayısı : | 1 Tek |
| Motor Tipi : | 2T zamanlı |
| Silindir Hacmi cm³ : | 51,6 cc |
| Soğutma Sistemi : | Hava |
| Tipi : | Sırt Askılı Tip |
| Tutamak : | Pilot Kollu Tutamak |
| Yakıt Besleme Sistemi : | Diyaframlı Karbüratör |
| Yakıt Depo Kapasitesi (lt) : | 0,8 |
| Ambalajlı Brüt Ağırlık : | 11,7 kg |
| Şaft Çapı : | 26 mm |
| Egzoz : | Katalizörlü |
Broşür-Katalog Sayfası
Kullanma Kılavuzu
Kutu İçeriği
- 1 adet Ürün
- 1 adet Otomatik Misina Başlığı
- 1 adet Ergonomik Sırt Askılık
- 1 adet Kullanma Kılavuzu
- 1 adet Garanti Belgesi
Garanti Süresi
Bu ürün T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından Tüketicinin Korunması Kanunu çerçevesinde 2 yıl süre ile garanti altındadır.
İade Koşul ve Şartları
- Ürünün kullanılmamış, deneme yapılmamış olması gerekmektedir.
- Ambalajı bozulmuş veya ambalajsız sıfır ürün tadında satılması mümkün olmayan ürünler malesef iade alınamamaktadır.
Buraya İade Şartlarınızı yazabilirsiniz.
Tüm Değerlendirmeler
0
- 5.0(0)
- 4.0(0)
- 3.0(0)
- 2.0(0)
- 1.0(0)
İnceleme göndermeden önce yönergeleri izleyin
İnceleme politikası metni buraya gider. inceleme politikanızla ilgili herhangi bir metin koyabilirsiniz
Şikayet Et
Farklı ürüne ait olan, reklam içeren, başka kullanıcıların haklarına saldırıda bulunan, müstehcen içerikli ya da yasal olmayan içerik taşıyan yorumları yayınlamamaya dikkat ediyoruz. Uygun olmadığını düşündüğünüz içerikleri “Şikayet Et” butonu ile bize iletebilirsiniz.
Ürün Özellikleri
2 zamanlı Motor Yağ/Yakıt Oranı
25:1, 100:4, 500:20, 1000:40
Ambalajlı Boyutlar (UxGxY)
1.koli: 340x300x570cm, 2.koli:1510x110x90cm
Ambalajlı Brüt Ağırlık
11,7 kg
Ambalajsız Net Ağırlık
7,9 kg
Ateşleme Sistemi
CDI (Elektronik Bobin)
Devir d/dk
6500
Durdurma Sistemi
Yakıtı kısarak
Egzoz
Katalizörlü
Enerji Kaynağı
Benzinli 90#
Güç (W)
1,46 kW 2 bg
Kutu İçeriği
Otomatik başlık, 3'lü bıçak
Motor Çalıştırma Marş Sistemi
İple çalıştırmalı Starter Çalıştırma
Motor Krank Mili/Şaftı Dönüş Yönü
Saat yönü tersine
Motor Modeli
1E44FGN
Motor Tipi
2T zamanlı
Şaft Çapı
Ø26 mm
Sertifika
CE, TÜV GS, VSA, EMC
Silindir Hacmi cm³
51,6 cc
Silindir Sayısı
1 Tek
Soğutma
Hava ile Soğutmalı
Tipi
Sırt Askılı Tip
Tutamak
Pilot Kollu Tutamak
Yakıt Besleme Sistemi
Diyaframlı Karbüratör
Yakıt Depo Kapasitesi (lt)
0,8























