
Yeni
Stok ve Fiyat Sorunuz
Yongjia DGJ260H 1.95bg 52cc Çok Amaçlı Motorlu Tırpan ve Bahçe Seti
- Marka: Yongjia
- Ürün Kodu: 8690275000030
İndirimli Fiyat
0,00 ₺
Vergiler Hariç: 0,00 ₺
Satın almak için gerekli puan: 1
Havale ile 0,00 ₺ daha az ödeyin
Şimdi Satın alırsanız Cumartesi kargoda!
Uyarı
Bu üründen en fazla adet satın alabilirsiniz.
Ürün Tanımı Genel Özellikleri
Kullanım Alanları
Teknik Özellikler
| 2 zamanlı Motor Yağ/Yakıt Oranı : | 25:1, 100:4, 500:20, 1000:40 |
| Ambalajsız Net Ağırlık : | 15 kg |
| Ateşleme Sistemi : | CDI (Elektronik Bobin) |
| Ambalajlı Boyutlar (UxGxY) : | 1080x260x270cm |
| Devir d/dk : | 7500 |
| Durdurma Sistemi : | Yakıtı kısarak |
| Enerji Kaynağı : | Benzinli 90# |
| Güç (W) : | 0,75 kW 1 bg |
| Kutu İçeriği : | Otomatik başlık, 3'lü bıçak |
| Motor Çalıştırma Marş Sistemi : | İple çalıştırmalı Starter Çalıştırma |
| Motor Krank Mili/Şaftı Dönüş Yönü : | Saat yönü tersine |
| Motor Modeli : | 1E34FGN |
| Motor Silindir Sayısı : | 1 Tek |
| Motor Tipi : | 2T zamanlı |
| Silindir Hacmi cm³ : | 25,4 cc |
| Soğutma Sistemi : | Hava |
| Tipi : | Yandan Omuz Askılı Tip |
| Tutamak : | Pilot Kollu Tutamak |
| Yakıt Besleme Sistemi : | Diyaframlı Karbüratör |
| Yakıt Depo Kapasitesi (lt) : | 0,45 |
| Ambalajlı Brüt Ağırlık : | 17 kg |
| Şaft Çapı : | 26 mm |
| Egzoz : | Katalizörlü |
Broşür-Katalog Sayfası
Kullanma Kılavuzu
Kutu İçeriği
- 1 adet Ürün
- 1 adet Omuz Askılık
- 1 adet Kullanma Kılavuzu
- 1 adet Garanti Belgesi
Garanti Süresi
Bu ürün T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından Tüketicinin Korunması Kanunu çerçevesinde 2 yıl süre ile garanti altındadır.
İade Koşul ve Şartları
- Ürünün kullanılmamış, deneme yapılmamış olması gerekmektedir.
- Ambalajı bozulmuş veya ambalajsız sıfır ürün tadında satılması mümkün olmayan ürünler malesef iade alınamamaktadır.
Buraya İade Şartlarınızı yazabilirsiniz.
Tüm Değerlendirmeler
0
- 5.0(0)
- 4.0(0)
- 3.0(0)
- 2.0(0)
- 1.0(0)
İnceleme göndermeden önce yönergeleri izleyin
İnceleme politikası metni buraya gider. inceleme politikanızla ilgili herhangi bir metin koyabilirsiniz
Şikayet Et
Farklı ürüne ait olan, reklam içeren, başka kullanıcıların haklarına saldırıda bulunan, müstehcen içerikli ya da yasal olmayan içerik taşıyan yorumları yayınlamamaya dikkat ediyoruz. Uygun olmadığını düşündüğünüz içerikleri “Şikayet Et” butonu ile bize iletebilirsiniz.
Ürün Özellikleri
2 zamanlı Motor Yağ/Yakıt Oranı
25:1, 100:4, 500:20, 1000:40
Ambalajlı Boyutlar (UxGxY)
1080x260x270cm
Ambalajlı Brüt Ağırlık
17 kg
Ambalajsız Net Ağırlık
15 kg
Ateşleme Sistemi
CDI (Elektronik Bobin)
Devir d/dk
7500
Durdurma Sistemi
Yakıtı kısarak
Egzoz
Katalizörlü
Enerji Kaynağı
Benzinli 90#
Güç (W)
0,75 kW 1 bg
Kutu İçeriği
Otomatik başlık, 3'lü bıçak
Motor Çalıştırma Marş Sistemi
İple çalıştırmalı Starter Çalıştırma
Motor Krank Mili/Şaftı Dönüş Yönü
Saat yönü tersine
Motor Modeli
1E34FGN
Motor Tipi
2T zamanlı
Şaft Çapı
Ø26 mm
Silindir Hacmi cm³
25,4 cc
Silindir Sayısı
1 Tek
Soğutma
Hava ile Soğutmalı
Tipi
Yandan Omuz Askılı Tip
Tutamak
Pilot Kollu Tutamak
Yakıt Besleme Sistemi
Diyaframlı Karbüratör
Yakıt Depo Kapasitesi (lt)
0,45























